30-05-2016

Wybory członków Senatu i Rady Wydziału

Wydziałowa Komisja Wyborcza WMiFS

informuje, że w dniu 1.06.2016r.(środa) o godz.10:15 w sali P-15 odbędą się wybory członków Senatu i Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich.

Wydziałowa Komisja Wyborcza WMiFS

informuje, że w dniu 1.06.2016 r. (środa) o godz. 8.30 w Sali Rady Wydziału L-102 odbędą się wybory członków Rady Wydziału spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Wydziałowa Komisja Wyborcza WMiFS

informuje, że w dniu 1.06.2016r.(środa) o godz.10:15 w Sali V-6 odbędą się wybory członków Senatu i Rady Wydziału spośród studentów.