13-06-2016

Sportowe sukcesy naszych studentów

Z satysfakcją informujemy, że studentka ostatniego roku matematyki z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, Patrycja Pyrzak wywalczyła mistrzostwo Polski w skokach do wody z trampoliny 1m w kategorii open kobiet. Letnie Mistrzostwa Polski w skokach do wody odbywały się w Poznaniu w dniach 27-29 maja 2016 r.

Sukces zawodniczki ZKS Stal Rzeszów był dla niej tym ważniejszy, że Patrycja kończy obecnie studia w naszej uczelni i karierę zawodniczą. Serdeczne gratulacje!