26-10-2016

WMiFS z Kierunkiem Inżynieria Medyczna PRz obecna na Dniu Karier w I Liceum

W ramach Dnia Karier organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie z wykładem na temat Inżynierii Medycznej i fizyki obrazowania z użyciem rezonansu magnetycznego wystąpił dr Sławomir Wolski. Była to dobra okazja do zaprezentowania i promocji wobec szerokiego grona potencjalnych studentów oferty dydaktycznej naszego Wydziału a w szczególności młodego kierunku Inżynieria Medyczna. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, a wizyta w ramach Dnia Karier ma szanse zaowocować współpracą pomiędzy I Liceum w Rzeszowie a naszym Wydziałem.