28-01-2013

Doktorat z fizyki na WMiFS

W dniu 18 stycznia 2013 r. Rada Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nadała Panu mgr Ryszardowi Stagraczyńskiemu - pracownikowi naukowo-dydaktycznemu w Katedrze Fizyki Politechniki Rzeszowskiej stopień naukowy doktora nauk fizycznych w zakresie fizyki. Obrona rozprawy doktorskiej pod tytułem: "Analiza splątania układów kwantowych dla ścisłych rozwiązań podstawienia Bethego" odbyła się dnia 14 stycznia 2013 r.
Promotor pracy prof. dr hab. Tadeusz Lulek to światowej klasy fizyk, pierwszy Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, a także były pracownik Politechniki
Rzeszowskiej, obecnie profesor senior na UAM w Poznaniu.

Nowo wypromowanemu doktorowi serdecznie gratulujemy!