20-05-2013

Wybitni naukowcy z wizytą na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej

Prof. dr hab. Mariusz Woźniak, pracownik Katedry Matematyki Dyskretnej Wydziału Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, to uznany specjalista teorii grafów.

Emerytowany profesor Jeff Webb, pracownik School of Mathematics and Statistic Uniwersytetu w Glasgow (Wielka Brytania) to naukowiec, którego dorobek naukowy związany jest głównie z teorią nieliniowych równań różniczkowych.

Wizyty Panów Profesorów związane były z realizowanym na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej projektem „Zwiększenie liczby absolwentów kierunku Matematyka na Politechnice Rzeszowskiej”.

Poniżej na zdjęciach Panowie Profesorowie podczas wykładów.

Profesor J. Webb
Profesor M. Woźniak