16-05-2014

Kolejna habilitacja na WMiFS

W dniu 5 maja 2014 r.  Rada Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej nadała Panu dr. inż. Tomaszowi Więckowi stopień doktora habilitowanego nauk technicznych w zakresie włókiennictwa. Temat rozprawy habilitacyjnej to "Laserowe układy pomiarowe do wyznaczania właściwości sprężystych włókien konstrukcyjnych". Pan dr hab. inż. Tomasz Więcek z Katedry Fizyki, planuje uruchomić laboratorium włókien auksetycznych. W swojej pracy naukowej zajmuje się również energią odnawialną oraz eksperymentatorium.

Panu dr. inż. hab. Tomaszowi Więckowi serdecznie gratulujemy!