13-10-2014

Medal dla Profesora Vitaliia Dugaeva

fot. M. Misiakiewicz - prawa autorskie zastrzeżone
fot. M. Misiakiewicz - prawa...

W piątek 3 października 2014 r. podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015 odbyło się wręczenie Medali JM Rektora. Prof. dr hab. inż. Vitalii Dugaev z Katedry Fizyki Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej odznaczony został Medalem – „Zasłużonym dla Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza”. Medal jest wyróżnieniem honorowym Politechniki Rzeszowskiej, przyznawanym od 1976 r. osobom szczególnie zasłużonym dla Uczelni.

Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy!